WYCIECZKA DO ZOO

W dniu 8 pa¼dziernika odby³a siê wycieczka klas m³odszych do zoo w Opolu. Na miejsce dotarli¶my autokarem. Podczas zwiedzania zoo zachwyci³a nas ilo¶æ ró¿nych zwierz±t. By³y tam min. du¿e goryle i wiele gatunków innych ma³p, uchatki, lamy, hipopotamy, ¿yrafy, jaguary, wilki, drapie¿ne ptaki, sus³y, które mo¿na by³o ogl±daæ z bliska przez szklane kopu³y umieszczone w ziemi. Wszystkie dzieci uczestniczy³y w karmieniu uchatek i goryla. Du¿e wra¿enie zrobi³ na nas pawilon, w którym znajdowa³y siê bezkrêgowce: paj±ki, skorpiony, szarañcza, karaluchy. Byli¶my tak¿e w mini zoo, gdzie g³askali¶my lamy i króliki. Niektóre dzieci kupi³y sobie pami±tki: pluszowe i gumowe wê¿e, ma³pki, notesy i o³ówki ze zwierzêtami.
Uwa¿amy, ¿e wycieczka by³a bardzo udana i bêdziemy j± d³ugo pamiêtaæ.

Mi³osz Keil i Jacek Pradela klasa 3a

ZDJÊCIA Z WYCIECZKI W GALERII