XIX TURNIEJ PII SIATKOWEJ
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA I蔜OCHWICE

Szko砤 Podstawowa nr 2 w i阾och硂wicach i OSiR Ska砶a w i阾och硂wicach, tradycyjnie w dniach 4-8 listopada 2013 roku, przygotowali dla mieszka馽體 i阾och硂wic i pracownik體 秝i阾och硂wickich zak砤d體 pracy turniej siatk體ki. Celem turnieju by硂 zach阠enie do aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja pi砶i siatkowej. Turniej nale縜 do imprez towarzysz眂ych obchodom 700-lecia i阾och硂wic.

.
W pi阠iodniowych zmaganiach udzia wzi瓿o 14 dru縴n: ABSOLWENCI SP-2 , STOWARZYSZENIE KLUB ABSTYNENTA, FUNDACJA ROZWOJU I蔜OCHWIC, GAZOWNIA, AUTOSERWIS BOSIACKI, ARCELOR MITTAL, WOPR, PA裇TWOWA STRA PO疉RNA W I蔜OCHWICACH, WAPPS, NZOZ BIOZON-FAMILIA, GYROBOARD-ALPTECH, ENERGOMONTA, RODZICE SP-2, PEWIMA. Dru縴ny zosta硑 podzielone na cztery grupy eliminacyjne, gdzie rywalizacja przebiega砤 systemem „ka縟y z ka縟ym”. Do wielkiego fina硊, kt髍y odby si 8 listopada 2013 r. awansowa硑 tylko najlepsze dru縴ny z grup.

W meczach p蟪fina硂wych NZOZ BIOZON-FAMILIA pokona ABSOLWENT覹 SP-2 2:0 (16, 7), a RODZICE SP-2 po zaci阾ych bojach wygrali z AUTOSERWISEM BOSIACKI 2:1 (-22, 25, 11). W meczu o trzecie miejsce ABSOLWENCI SP-2 ulegli zespo硂wi AUTOSERWIS BOSIACKI 1:2 (-23, 23, -9). Mecz o pierwsze miejsce to pokaz si硑 NZOZ BIOZON-FAMILIA, kt髍y wygrywaj眂 z RODZICAMI SP-2 2:0 (20, 17) udowodni, 縠 nie mia sobie r體nych i bezapelacyjnie by najlepsz dru縴n turnieju. NZOZ BIOZON-FAMILIA w finale wyst眕i w nast阷uj眂ym sk砤dzie: Leszek Stecu砤 (kapitan), Libisz Piotr, Libisz Tomasz, Szerment Krystian, Czy縠wski Bartosz, Walenczak Mateusz, Czy縠wski Dariusz, Baza駍ki kasz, Stecu砤 Beniamin. MVP turnieju zosta Piotr Libisz zawodnik NZOZ BIOZON-FAMILIA.
Dla zawodnik體 przygotowano pami眛kowe dyplomy, puchary, medale, nagrody rzeczowe, kt髍e ufundowali: Prezydent Miasta i阾och硂wice, Carbo-Energia Ruda 眘ka, Gyroboard-Alptech, HI-Mountain, WAPPS, Fitnes Klub, Autoserwis Bosiacki i OSiR SKAA.

S阣ziami turnieju byli: Marcin Weiner, Grzegorz Helisz i Pawe Kurbiel.

W turnieju rywalizowa硂 114 zawodnik體, a zmagania, codziennie obserwowa硂 kilkudziesi阠iu 秝i阾och硂wickich kibic體 siatk體ki. Organizatorzy - dyrektor szko硑 Marek Reich i W硂dzimierz szczarz zaprosili zawodnik體 oraz kibic體 do udzia硊 w kolejnym - XX jubileuszowym turnieju, kt髍y odb阣zie si w listopadzie 2014 r.

Ko馽owa klasyfikacja:
1 miejsce NZOZ BIOZON-FAMILIA
2 miejsce RODZICE SP-2
3 miejsce AUTOSERWIS BOSIACKI
4 miejsce ABSOLWENCI SP-2

Organizatorzy serdecznie dzi阫uj wszystkim sponsorom oraz osobom, kt髍e przyczyni硑 si do zorganizowania zawod體 sportowych.

Ze sportowym pozdrowieniem

Marek Reich

ARCELOR_MITTAL.JPG AUTOSERWIS_BOSIACKI.JPG Absolwenci_SP-2.JPG DSC00034.JPG DSC00047.JPG
DSC00053.JPG DSC00066.JPG DSC09273.JPG Energomontaz.JPG Finalisci.JPG