Sze艣ciolatek w szkole

ZBI覴KA DLA BURKA
Gor眂o DZI蔏UJ wszystkim Mi硂秐ikom Zwierz眛 z naszej szko硑, kt髍zy okazali ogromne serce i w潮czyli si do akcji pomocy bezdomnym zwierz阾om ze schroniska w Chorzowie. Podczas akcji "ZBI覴KA DLA BURKA", kt髍a trwa砤 2 miesi眂e, zebrali秏y 65 kg karmy oraz 30 sztuk r阠znik體 oraz koc體.
W akcj w潮czy硂 si du縪 uczni體, kt髍zy pomagali przygotowa plakaty informacyjne, rozpropagowali akcj w秗骴 koleg體 i kole縜nek oraz pomogoli w za砤dowaniu dar體 do samochod體.
Razem mo縠my zdzia砤 naprawd wiele, razem mo縠my wszystko <3

Specjalne, serdeczne podzi阫owania kieruj do dziadka naszego ucznia, Patryka Termin z kl.2b, za po秝i阠ony czas i zapewnienie transportu dar體 do schroniska.

Rozpiera mnie duma, 縠 w秗骴 naszych uczni體 jest tyle wra縧iwo禼i i empatii wobec skrzywdzonych i porzuconych zwierz眛.Pomogli秏y zwierz阾om przetrwa ten trudny czas, jakim jest zima.

Licz na Was w przysz硑m roku :)

Katarzyna Mokracka – Mi硂秐iczka Zwierz眛

zbiorka1.jpg zbiorka2.jpg zbiorka3.jpg zbiorka4.jpg