Sze艣ciolatek w szkole

"BIA SZALE裇TWO”
Jeszcze przed feriami uczniowie Szko硑 Podstawowej nr 2 w i阾och硂wicach oraz Zespo硊 Szk蟪 Og髄nokszta砪眂ych nr 1 w i阾och硂wicach przebywali na obozie zimowym w Soli ko硂 Zwardonia. Ob髗 mia na celu zintegrowanie 秗odowiska ZSO nr 1 i SP nr 2 w i阾och硂wicach w ramach programu Adaptacja, nauk i doskonalenie jazdy na nartach, poznanie okolic Soli, Zwardonia i 痽wca oraz pobyt na 秝ie縴m powietrzu. Z uwagi na aur, uczestnicy obozu wyje縟縜j眂 ze i阾och硂wic byli pe硁i obaw o atrakcje na 秐iegu, kt髍ych jak si potem okaza硂 by硂 pod dostatkiem. Dobrze przygotowana trasa pozwoli砤 na codzienne pe硁e wra縠 szusowanie na stoku Ma砮go Rachowca. Najbardziej cieszy硑 post阷y w umiej阾no禼iach jazdy na nartach u wszystkich uczni體, nawet tych, dopiero rozpoczynaj眂ych przygod z narciarstwem. Relaks po nartach zapewnia硑 k眕iele i figle w Aquaparku w 痽wcu. Gry na konsolach, czytanie ksi笨ek oraz nieustanne zmagania przy stole do tenisa sto硂wego oraz gra w pi砶arzyki, to kolejne obozowe atrakcje. Nad poskromieniem ogromnych apetyt體 czuwa硑 zawsze u秏iechni阾e i niezwykle dobrze gotuj眂e panie kucharki. Ob髗 秏ia硂 mo縩a oceni jako bardzo udany. Wszyscy uczestnicy wr骳ili do domu cali i zdrowi i z ogromn rado禼i zabrali si do nadrabiania zaleg硂禼i w nauce.

Ze sportowym pozdrowieniem
Marek Reich