Akcja "Wylosuj Anio³a"

Drodzy Uczniowie ! Drodzy Rodzice !

Zwracam siê do Was z pro¶b± o w³±czenie siê do akcji pod nazw± "Wylosuj Anio³a".

Zbli¿a siê czas ¦wi±t Wielkanocnych. Czas, który spêdzimy w gronie najbli¿szych w ciep³ej i rodzinnej atmosferze. Niestety s± ludzie, o których zapomniano... S± to ludzie starsi, czêsto smutni i osamotnieni. Zróbmy dobry uczynek dla ¶wiata, a jednocze¶nie sprawmy niespodziankê tym samotnym ludziom :) Niech na ich twarzach pojawi siê u¶miech :) Niech poczuj± rado¶æ :) Wykonajcie w³asnorêcznie Kartkê wielkanocn± (mo¿ecie wykonaæ wiêcej ni¿ 1 kartkê), u³ó¿cie ¶wi±teczne ¿yczenia i przynie¶cie swoje dzie³o do ¶wietlicy.

Wszystkie Kartki wielkanocne trafi± do Pensjonariuszy Domu Pomocy Spo³ecznej "Z³ota Jesieñ" w naszym mie¶cie.

Na kartki czekam do 06.04.2017r.

Gor±co zachêcam do udzia³u w akcji

pani Kasia