bip
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
aktualnosci
wydarzenia
wydarzenia
wydarzenia
osiągnięcia uczniów
Informacje Dla uczniĂłw
Informacje Dla rodzicow
świetlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
facebook
aktualnosci
arch
arch
arch
arch
arch
arch
arch
11. Grudzień 2017

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach informuje, że od dnia 5.11.12 r ulegają zmianie godziny pracy świetlicy.

 

 

Świetlica będzie czynna w godzinach od 7:00 do 16:00.

 

 

9. Wrzesień 2013

MARCIN KINDLA - WYWIAD

We wtorek 25.06.2013 podczas spotkania z Damianem Skoczykiem, kolejny raz zaszczycił nas swoją obecnością Marcin Kindla. Tym razem nie występował na scenie, ale uczniowie mieli czas by przeprowadzić z nim wywiad oraz zrobić sobie zdjęcie lub zdobyć autograf.

 

11. Grudzień 2017

Jeśli jesteś prawdziwym przyjacielem zwierząt, udowodnij to! Czekamy na Twoją pomoc.

 

Młodszy Samorząd Szkolny ogłasza zbiórkę niezbędnych rzeczy, które pomogą i ułatwią zwierzętom ze schroniska przetrwać zbliżającą się zimę. Możesz przynieść karmę, nieużywane koce, poduszki, kołdry, prześcieradła, miski na jedzenie itp.

 

Prosimy o dostarczanie rzeczy do sali nr 30 podczas przerwy śniadaniowej.

 

 

...

28. Czerwiec 2013

SZKOŁA NA ROLKACH

Celem programu „Szkoła na rolkach” jest popularyzacja sportów wrotkarskich, m.in. poprzez realizację projektu szkoleniowego skierowanego do uczniów szkół podstawowych i nauczycieli wychowania fizycznego. Organizatorem akcji jest Fundacja Aliter.


W ramach programu 17 czerwca 2013r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w bezpłatnych warsztatach rolkarskich, których program obejmował m.in. zasady bezpiecznego poruszania się na rolkach i promocję dyscyplin wrotkarskich. Uczestnicy warsztatów mieli…

11. Grudzień 2017

 

Informujemy, że nasza szkoła bierze udział w programie „Owoce w szkole”. Program finansowany jest ze środków pochodzących z budżetu UE (75%) oraz środków pochodzących z budżetu krajowego (25%). W Polsce program skierowany jest do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Głównym celem programu jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym realizowane w szkołach podstawowych.


W ramach programu…


SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl