bip
aktualnosci
wydarzenia
rok szkolny
rok szkolny
Informacje Dla uczniów
Informacje Dla Rodzicow
Informacje Dla Rodzicow
zajecia pozalekcyjne
Samorz±d Uczniowski
Rada Rodzicow
¦wietlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
Klasy
Facebook
archiwum
archiwum
archiwum
archiwum
facebook
Strona g³ówna
Prawo szkolne
Rada Pedagogiczna
Spacer po Szkole

Start > Archiwum2012

9. Wrzesień 2013

MARCIN KINDLA - WYWIAD

We wtorek 25.06.2013 podczas spotkania z Damianem Skoczykiem, kolejny raz zaszczycił nas swoją obecnością Marcin Kindla. Tym razem nie występował na scenie, ale uczniowie mieli czas by przeprowadzić z nim wywiad oraz zrobić sobie zdjęcie lub zdobyć autograf.

 

28. Czerwiec 2013

SZKOŁA NA ROLKACH

Celem programu „Szkoła na rolkach” jest popularyzacja sportów wrotkarskich, m.in. poprzez realizację projektu szkoleniowego skierowanego do uczniów szkół podstawowych i nauczycieli wychowania fizycznego. Organizatorem akcji jest Fundacja Aliter.


W ramach programu 17 czerwca 2013r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w bezpłatnych warsztatach rolkarskich, których program obejmował m.in. zasady bezpiecznego poruszania się na rolkach i promocję dyscyplin wrotkarskich. Uczestnicy warsztatów mieli…

27. Czerwiec 2013

DAMIAN SKOCZYK
Dnia 25.06.13r. Damian Skoczyk przyjechał do naszej szkoły na zaproszenie Dyrektora Szkoły i Marcina Kindla. Damian Skoczyk przeszedł do półfinału programu „Mam talent”, więc wszyscy byli podekscytowani, że nas odwiedził.


Na początku przywitał się ze wszystkimi uczniami naszej szkoły. Zadawaliśmy Damianowi bardzo dużo pytań. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Najczęściej pytaliśmy o udział w programie „Mam talent”. Dowiedzieliśmy się, że gra na perkusji,…

27. Czerwiec 2013

MATRIX CUBE

Dnia 21.06 o godzinie 10.00 zeszliśmy z klasą 6b na salę gimnastyczną. Odbyła się tam niespodzianka, z okazji wygrania 7 edycji „Asy dla każdej klasy’’. Organizatorem „Matrix Cube ‘’ była nasza szkoła z Panem Dyrektorem na czele.


Kiedy weszliśmy na sale gimnastyczną, zobaczyliśmy panią Aleksandrę Cupok i panią Monikę Gondek - Chmielińską,…

16. Czerwiec 2013

WESOŁO I RODZINNIE DLA ZDROWIA

13 czerwca 2013 r. na naszym boisku szkolnym zrobiło się wyjątkowo wesoło, głośno i rodzinnie. W tym dniu odbył się Rodzinny Piknik dla Zdrowia. Uczniowie, rodzice i nauczyciele, a także absolwenci naszej szkoły dołożyli wszelkich starań, by impreza była udana i aby każdy, kto znalazł się tego dnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach miał uśmiech na twarzy i muzykę w sercu.


SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl