Australia Day

1 lutego biecego roku uczniowie klasy 8 as w skadzie : Karolina, Martyna, Edyta, Kamil oraz Magda wzili udzia w niesamowitej imprezie przygotowanej przez 1 LO im.J. Kochanowskiego w witochowicach.

Impreza ta bya powicona obchodom Dnia Australii. Zgromadzeni uczniowie zaproszonych szkó podstawowych mogli pod opiek uczniów oraz organizatorki imprezy pani Hanny Warwas  przenie si do kraju Aborygenów. Wszyscy uczestnicy mogli zapozna si z ciekawostkami tego kraju, jego geografi, przyrod oraz zwyczajami.  Ponadto, kada druyna w czasie trwania imprezy odpowiadaa na pytania zawarte w prezentacjach przygotowanych przez uczniów. Wszyscy poradzili sobie wymienicie. Udzia w Australia Day by wietn zabaw, która zdecydowanie zachcia do odwiedzenia tego egzotycznego kraju.

Galeria ze zdjciami