Czytelniczy Escape room

To, ¿e czytanie jest ¶wietn± zabaw± wiadomo by³o od dawna, ale dzi¶ okaza³o siê, ¿e mo¿e byæ JESZCZE LEPIEJ!!!

Przekonali siê o tym na w³asnej skórze uczniowie SP2, którzy uczestniczyli w Escape room na motywach powie¶ci Rafa³a Kosika "Felix, Net i Nika oraz (nie)bezpieczne dorastanie" w Bibliotece Pedagogicznej w Katowicach.

2 grupy mieszane z klasy 6as w sk³adzie: Kasia Kokoszka, Martyna Dobosz, Aleksandra Wrona , Micha³ Kucharzyk oraz Edyta Go³y, Wojtek Kowalczyk, Kamil Wasilewski, Mateusz Chrobok zostali zatrza¶niêci w Bibliotecznym Archowum, którego mo¿na siê by³o wydostaæ rozwi±zuj±c zagadki. W pomieszczeniu tym panowa³y egipskie ciemno¶ci i niektóre tajemnice ukryte by³y bardzo sprytnie i podstêpni. Na szczê¶cie nasi uczniowie s± ¶wietnymi czytelnikami i dobrze znali tre¶æ ksi±¿ki, zatem wszyscy bezpiecznie i bez strat wydostali siê z Archowum.

Zabawa by³a doskona³a, jak wszyscy zgodnie zapewnili bo CZYTANIE TO PRZYGODA!!!!!!