Czytelniczy Escape room

To, e czytanie jest wietn zabaw wiadomo byo od dawna, ale dzi okazao si, e moe by JESZCZE LEPIEJ!!!

Przekonali si o tym na wasnej skrze uczniowie SP2, ktrzy uczestniczyli w Escape room na motywach powieci Rafaa Kosika "Felix, Net i Nika oraz (nie)bezpieczne dorastanie" w Bibliotece Pedagogicznej w Katowicach.

2 grupy mieszane z klasy 6as w skadzie: Kasia Kokoszka, Martyna Dobosz, Aleksandra Wrona , Micha Kucharzyk oraz Edyta Goy, Wojtek Kowalczyk, Kamil Wasilewski, Mateusz Chrobok zostali zatrzanici w Bibliotecznym Archowum, ktrego mona si byo wydosta rozwizujc zagadki. W pomieszczeniu tym panoway egipskie ciemnoci i niektre tajemnice ukryte byy bardzo sprytnie i podstpni. Na szczcie nasi uczniowie s wietnymi czytelnikami i dobrze znali tre ksiki, zatem wszyscy bezpiecznie i bez strat wydostali si z Archowum.

Zabawa bya doskonaa, jak wszyscy zgodnie zapewnili bo CZYTANIE TO PRZYGODA!!!!!!