Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

Dnia 21 marca 2017r. w naszej szkole witaliśmy wiosnę.

Pogoda, jak na zamówienie, bo przecież i poniedziałek i potem środa były deszczowe, a wtorek jakby dla nas, pokazała się wiosna

Wychowawcy klas młodszych wraz ze swoimi klasami „pełnili honory” i szukali oznak wiosny. Wyposażeni w „Marzanny”, wytrwale pokonywali odległość ze szkoły na „Skałkę” odganiając zimę - przywoływali wiosnę.

Po drodze tropili wszystkie zwiastuny świadczące o nadejściu tak już wyczekiwanej pory roku. Największym zaskoczeniem była obecność ptaków na „Skałce”. Chyba już wróciły z cieplejszych krajów. Pojawiły się kaczki i ku naszemu największemu zaskoczeniu w pobliżu jeziorka przechadzały się mewy...Być może wracały właśnie nad morze ;) Oczywiście były pąki na drzewach, gdzie niegdzie przebiły się już kwiaty, ale nas najbardziej cieszyło słoneczko i fakt, że jest coraz cieplej i z dnia na dzień nasza aura zmieni się na prawdziwie wiosenną.

Galeria ze zdjęciami