III RUNDA REGIONALNEJ LIGI HISTORYCZNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

9 marca 2017r. rozegrano III rundê XI edycji Regionalnej Ligi Historycznej, w której udzia³ wziê³o 6 szkó³ z nastêpuj±cych miast: ¦wiêtoch³owic, Rudy ¦l±skiej i Chorzowa. Szko³a Podstawowa nr 8 ze ¦wiêtoch³owic

Zmagania okaza³y siê bardzo emocjonuj±ce i trzyma³y w napiêciu do ostatniego pytania. Ostatecznie zwyciê¿yli gospodarze, którzy zgromadzili 31 punktów. Na drugim miejscu ex aequo uplasowa³y siê: Szko³a Podstawowa nr 18 z Rudy ¦l±skiej oraz Szko³a Podstawowa nr 8 ze ¦wiêtoch³owic. Podczas III rundy Szko³ê Podstawow± nr 2 reprezentowali: Kamil Wasilewski, Alicja Wrzeciono oraz £ukasz Gi¿a.

Kolejna, czyli IV runda rozgrywek ju¿ 17 marca, a gospodarzem bêdzie Szko³a Podstawowa nr 1 ze ¦wiêtoch³owic.

Galeria ze zdjêciami