Strona g³Ăłwna
Informacje Dla Rodzicow
¦wietlica
25. Luty 2014

Informacje dla rodziców, nauczycieli i uczniów dotyczące dzieci sześcioletnich w szkole

.

16. Styczeń 2014

Wykorzystanie wiedzy szkolnej w praktyce

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem na temat istotnych składników procesu nauczania oraz czynników sprzyjających efektywnemu uczeniu się.

16. Styczeń 2014

Moje dziecko w przedszkolu i szkole

Zachęcamy do poczytania Poradnika, którego celem jest przekazanie rodzicom informacji, w jaki sposób prowadzona jest w szkole pomoc psychologiczno – pedagogiczna dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zgodnie z obecnym rozporządzeniem podkreślona jest rola rodziców w organizowaniu pomocy dla…

29. Listopad 2013

Jak motywować dziecko do nauki

Poniżej przedstawiamy materiał opracowany szkolnego psychologa Beatę Szaflik-Sprung na temat "Jak motywować dziecko do nauki". Znajdziecie tam Państwo ogólne informacje na temat motywacji, jak również kilka wskazówek , które potrafią zmotywować dziecko do pracy.