Strona g³Ăłwna
Informacje Dla Rodzicow
¦wietlica

ALERT ORTOGRAFICZNY

Polega on na tym, że co tydzień podawane będą wyrazy, z których ułożone będzie dyktando, pisane w klasach IV-VI w każdym semestrze na ocenę. Waszym zadaniem drodzy uczniowie jest zapamiętanie tych wyrazów. Raz w tygodniu będzie sprawdzana znajomość pisowni podanych wyrazów.
Wyrazy z trudnością ortograficzną umieszczamy zawsze na początku tygodnia w różnych miejscach w szkole oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce INFORMACJE DLA UCZNIÓW

ALERT MATEMATYCZNY

W każdy poniedziałek lekcja matematyki rozpoczynać się będzie alertem matematycznym. Jego celem jest ćwiczenie i utrwalanie rachunku pamięciowego. Każdy uczeń otrzyma 20 przykładów z zakresu czterech działań arytmetycznych. Na ich rozwiązanie będzie miał 5 minut.