Klasa IV as na wrotkach

13 grudnia 2016 r. klasa 4 as wraz z wychowawc oraz dwiema mamami pojechaa do Katowic, aby pojedzi na wrotkach.

Wyjazd ten by nagrod w szkolnym programie „Asy dla kadej klasy”.

Za zdobycie najwikszej liczby asw za dobre zachowanie i nauk, uczniowie mogli bawi si na wrotkowisku. Przy dwikach dyskotekowej muzyki i kolorowych wiatach przez dwie godziny jedzili na wrotkach. Niektrzy potrafili ju cakiem niele miga po parkiecie, inni dopiero stawiali swoje pierwsze kroki. Nie obyo si bez licznych upadkw i masy miechu. Bez wzgldu na umiejtnoci wszyscy wietnie si bawili, a wyjazd na wrotki by okazj do integracji i lepszego poznania si uczniw.

Wrcilimy do szkoy zmczeni i poobijani, ale bardzo zadowoleni i szczliwi. Uczniowie klasy 4 as na pewno nadal bd si starali zbiera Asy.

Zdjcia z zabawy poniej