Koncert „Dzieci-Przyjacio硂m Szko硑”

26 kwietnia 2018 r. w Centrum Kultury 眘kiej w i阾och硂wicach dyrekcja, nauczyciele i uczniowie naszej szko硑 z硂縴li uroczyste podzi阫owania za wspieranie szko硑 dla rodziców i Przyjació naszej „dwójki”.

Jak co roku odbywa si to w czasie specjalnie przygotowanego na te okazj koncertu. Na tegorocznym Koncercie „Dzieci-Przyjacio硂m Szko硑” postanowili秏y przedstawi szko酬 „oczami uczniów”. Wszystkie klasy zaprezentowa硑 w砤sne aran縜cje znanych piosenek, przedstawiaj眂 縴cie szko硑. Pojawi硑 si wi阠 takie tematy jak ulubione lekcje uczniów, poranne wstawanie, wagary i inne uczniowskie dylematy :)

Nasi uczniowie s naprawd utalentowani, zarówno wykonawcy jak i prowadz眂y ca硑 koncert Katarzyna Kokoszka z klasy 7as, Jagoda Baraniewicz z klasy 7b, Mi硂sz Keil z klasy 5b i Marcel Czypionka z klasy 6as brawurowo poprowadzili nas przez wszystkie szkolne wydarzenia, a nasi go禼ie mieli chyba niezwyk潮 okazj powspomina swoje lata sp阣zone w szkole.

Wszystkiemu przy秝ieca硂 motto autorstwa Antoine de Saint-Exupéry :

„Przyjaciele s jak ciche anio硑, które podnosz nas, kiedy nasze skrzyd砤 zapominaj jak lata”.

Tak wi阠 niech nasi przyjaciele nigdy nas nie opuszczaj, bo my o nich pami阾amy i bardzo serdecznie im dzi阫ujemy za wsparcie i pomoc w ka縟ej sytuacji.

Galeria ze zdj阠iami