Sze艣ciolatek w szkole

Narciarskie szale駍two uczni體 SP-2 na stoku w Zwardoniu.

W dniach 11—18 lutego 2017 r. uczniowie Szko硑 Podstawowej nr 2 w i阾och硂wicach wsp髄nie z uczniami ZSO nr 1 w i阾och硂wicach przebywali na obozie zimowym w Soli ko硂 Zwardonia.

To ju dziewi眛y raz, kiedy nasi uczniowie doskonalili umiej阾no禼i w je糳zie na nartach, szusuj眂 po zboczach Ma砮go Rachowca. W tym roku z uwagi na du勘 ilo舵 秐iegu, dodatkow atrakcj by砤 mo縧iwo舵 jazdy trasami Du縠go Rachowca. Trafili秏y na wyj眛kow pogod. Codziennie rano Stacja narciarska Zwardo SKI wita砤 nas profesjonalnie przygotowan tras, tak zwanym „sztruksem”, a pogoda bezchmurnym niebem i blaskiem s硂馽a. To by硑 wymarzone warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego. Nasi uczniowie robili b硑skawiczne post阷y, czym zachwycali innych narciarzy. Wielu patrzy硂 z uznaniem na ich ostre, pewne i radosne skr阾y. Relaksu i odnowy biologicznej nasi uczniowie za縴wali korzystaj眂 z atrakcji Aquaparku w 痽wcu. Dodatkowych przyjemno禼i dostarcza硑: turnieje tenisa sto硂wego, gry komputerowe, zabawy taneczne oraz weso砮 towarzystwo. Wszyscy uczniowie wyje縟縜li z obozu bardzo zadowoleni, z nadziej na kolejne szusy ju za rok.

Marek Reich

Galeria ze zdj阠iami