OMNIBUS 2018

W tegorocznym konkursie wiedzy ogólnej zwanej Omnibusem wzili udzia uczniowie z klas I-III. Po przeprowadzonym wewntrznym tecie w kadej klasie zostali wytypowani uczniowie do szkolnej rundy finaowej. Kad z klas reprezentowaa trójka z najlepszym wynikiem uzyskanym na tecie. Podczas finau uczniowie odpowiadali na pytania komisji, które zostay wylosowane przez nich samych. Pytania dotyczyy zarówno informacji uzyskanych na lekcjach jak równie z szeroko pojtej wiedzy ogólnej. Po rundzie finaowej mona byo wyoni Omnibusa z kadego poziomu edukacyjnego.

Oto zwycizcy:

Omnibus klasy I- Wiktor Lorenc

Omnibus klasy II- Kamil Lachowski

Omnibus klasy III-Konrad Król

Naszym szkolnym Omnibusom gratulujemy i yczymy dalszego poszerzania wiedzy. Sporód uczniów klas trzecich wyonieni zostali finalici, którzy reprezentowali nas w Midzyszkolnym Omnibusie organizowanym przez Szko Podstawow nr 8: Konrad Król, Aurelia Kucia, Bartosz Jeewski

Mocno trzymalimy kciuki za naszych reprezentantów. Tym razem nie zdobyli miejsca na podium, ale godnie nas reprezentowali i yczymy im powodzenia w dalszych konkursach.

Organizatorzy konkursu:

Edyta Badura