PO LINACH SKAKANIE ZA ASW WYGRANIE

26 wrzenia 2012 r. uczniowie klas 5b i 3a pojechali na wycieczk do lskiego Parku Linowego w Chorzowie, co byo nagrod za wygranie ubiegorocznej edycji „Asw”. Wraz z uczniami pojechali ich wychowawcy p. Halina Kaczmarek i p.Agnieszka Stawowska, a take p. Monika Gondek. O godzinie 9.30 wszyscy w dobrych nastrojach wsiedli do autokaru i par minut pniej z zaciekawieniem spogldali na supy, do ktrych przyczepione byy rnego rodzaju liny, siatki i mosty. Uczniowie z klasy 3a bawili si w Mini Parku Linowym, gdzie mogli do woli pokonywa przeszkody, wspina si, skaka i sprawdza swoj sprawno. Natomiast uczniowie z klasy 5b otrzymali kaski i uprze, a nastpnie kady przeszed szkolenie dotyczce poruszania si po trasie parku linowego. Musieli nauczy si przyczepia karabinki do zabezpiecze i zapamita wane zasady dotyczce bezpieczestwa. Po szkoleniu kolejno ruszyli na tras. Najtrudniejszy do przejcia okaza si wiszcy most, gdzie trzeba byo wykaza si nie lada poczuciem rwnowagi i odwagi. Najprzyjemniejsze byy zjazdy na linach. Kilku uczniom zdarzyo si zawisn na przeszkodzie i musieli czeka na pomoc do instruktorw, byo to jednak dodatkow atrakcj.  Podczas wycieczki nie zabrako emocji i wszyscy wrcili cali, zdrowi i bardzo zadowoleni.

IMG_5647.jpg IMG_5650.jpg IMG_5666.jpg IMG_5668.jpg
IMG_5695.jpg IMG_5712.jpg IMG_5728.jpg IMG_5728.jpg