¦lubujemy - Pasowanie klasy 1a

28 wrze¶nia w naszej szkole odby³a siê uroczysto¶æ pasowania na uczniów dzieci z klasy 1. Honorowym go¶ciem uroczysto¶ci by³ Zastêpca Prezydenta Miasta Pan Stanis³aw Korman. Obecna by³a równie¿ Przewodnicz±ca Rady Rodziców Pani Dominika Raba.

Pierwszoklasi¶ci przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejêtno¶ci recytatorskie i wokalne, wykazali siê te¿ wiedz± dotycz±c± naszej Ojczyzny. Mimo stresu zwi±zanego z publicznym wystêpem, dzieci ¶wietnie poradzi³y sobie z mikrofonem. Publiczno¶æ nagrodzi³a dzielnych pierwszaków gromkimi brawami.

Po ¶lubowaniu, przyjêtym przez  Dyrektora Szko³y, Zastêpca Prezydenta Miasta Pan Stanis³aw Korman pasowa³ dzieci klasy pierwszej na uczniów Szko³y Podstawowej nr 2. Na zakoñczenie wszyscy uczniowie otrzymali  dyplom i wraz z zaproszonymi go¶æmi zrobili sobie pami±tkowe zdjêcia.

Zdjêcia z pasowania pod poni¿szym linkiem: