PASOWANIE NA CZYTELNIKA

5 marca, w poniedziakowy soneczny poranek miaa miejsce w naszej szkole przemia uroczysto. Tego dnia odbyo si przyjcie pierwszoklasistów w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystego pasowania wielk ksig dokona Pan Dyrektor Marek Reich. Uczniów klasy 1a i 1b w wiat biblioteki wprowadzili koledzy i koleanki z klasy 2a, którzy przygotowali okolicznociowe przedstawienie. Starsi koledzy wcielili si w role bajkowych postaci, aby w ten sposób przybliy modym adeptom czytania zasady, jakie obowizuj w czasie wypoyczania ksiek. Na scenie pojawiy si krasnoludki, Czerwony Kapturek, Kopciuszek i inni bohaterowie ksiek, jakie mona znale w naszej bibliotece. Pani Halinie Kaczmarek i klasie 2a dzikujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystoci a uczniom klas pierwszych yczymy wielu miych chwil z wypoyczonymi samodzielnie ksikami!

Monika Gondek

Galeria Zdj: