Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

PROJEKT  - ”The place I live is my home- Miejsce w którym żyję to mój dom”

Celem projektu realizowanego z klasą 8as w roku szkolnym 2018/2019 było poznanie miejsc zamieszkania uczniów 10 krajów europejskich. Głównym zadaniem było wysłanie kartki pocztowej ze swojego miasta oraz napisanie w języku angielskim kilku ciekawych rzeczy na jego temat.

Naszymi partnerami byli: Szwecja, Turcja, Serbia, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Słowenia, Rumunia i Cypr.

Wszyscy uczniowie z wielkim zaciekawieniem przeczytali informacje zamieszczone na kartach pocztowych oraz w dołączonych listach. Można było dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy o tych państwach.

Kolejnym punktem projektu jest stworzenie prezentacji multimedialnej przedstawiającej nasze miasto oraz zamieszczenie jej na stronie eTwinning.