Runda inauguracyjna Regionalnej Ligi Historycznej

22 lutego 2018r. zainaugurowano rozgrywki XII edycji Regionalnej Ligi Historycznej, w której udzia wzio w sumie 5 szkó. Oficjalnego otwarcia tegorocznej edycji dokona Dyrektor Szkoy Podstawowej nr 2 Pan Marek Reich.

Runda okazaa si emocjonujca i trzymaa w napiciu do ostatniego pytania. O zwycistwo walczya Szkoa Podstawowa nr 2 ze witochowic i Szkoa Podstawowa nr 18 z Rudy lskiej. Zwycisko z tej potyczki wysza nasza szkoa, wyprzedzajc przeciwników o 3 punkty.

Podczas I rundy Szko Podstawow nr 2 reprezentowali: Kamil Wasilewski, ukasz Gia oraz Dominik Kilian.

Nieodzowna okazaa si równie pomoc pozostaych uczestników Regionalnej Ligi Historycznej z naszej szkoy w sprawnym przeprowadzeniu konkursu: Alicji Wrzeciono, Pauliny wity, Mateusza Domina oraz Kamila Szydowskiego.

II runda rozgrywek dopiero 19 marca, a jej gospodarzem bdzie Szkoa Podstawowa nr 18 z Rudy lskiej.

Galeria ze zdjciami