SPOTKANIE ZE SZNUPKIEM

24 wrzenia 2019 roku uczniowie klas 1A i 1B uczestniczyli w niezwykym spotkaniu, w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoy”, zorganizowanym w Modzieowym Domu Kultury w witochowicach.

Pierwszaczki na pocztek obejrzay film edukacyjny przypominajcy o zasadach bezpieczestwa obowizujcych podczas poruszania si po drogach, przechodzenia przez jezdni oraz zachowania si w razie innych niebezpieczestw. Dzieci bray udzia w zabawach ruchowych, malowaniu buziek, poznaway znaki drogowe i miay okazje porozmawia z przedstawicielami policji, stray miejskiej oraz dokadnie obejrze samochody naszych sub miejskich. Byo te zwiedzanie Komendy Miejskiej Stray Poarnej.

Nad wszystkim czuwa bardzo sympatyczny pies maskotka – Sznupek! Wszystkie dzieci zostay obdarowane odblaskowymi worko-pleckami, opaskami na rk i sodyczami. To byo bardzo wesoe i pouczajce spotkanie, co ukazuj zdjcia.

Dzikujemy!!!