Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

Uczniowie mają głos! – czyli Sejmik Uczniowski w SP2

13 listopada 2019 r. przewodniczący i zastępcy z Samorządów Klasowych spotkali się na kolejnym Sejmiku Uczniowskim. Sejmik został oficjalnie otwarty przez Marszałka, następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Amelia Gajdzik przedstawiła cele i główne założenia sejmiku.

Tym razem Sejmik obradował nad stworzeniem systemu motywacyjnego, który pobudziłby kreatywność i przedsiębiorczość wszystkich osób w klasie. System ten został zbudowany na bazie Ligi Klas, która działała już w ubiegłym roku. Podczas warsztatów uczniowie stworzyli bank pomysłów na zadania do Ligii Klas i zaproponowali swoje kryteria oceny poszczególnych aktywności w ramach system. Wypowiedzieli się także na temat regulaminu, który ich zdaniem najbardziej odpowiadałby potrzebom uczniów.

Możemy się więc spodziewać wielu ciekawych, czasem szalonych i niezwykłych dni, działań, zadań, prac, zdjęć i występów!