Warsztaty w Castoramie - M³otki w ruch!

20 pa¼dziernika klasa 2b wziê³a udzia³ w zajêciach organizowanych przez Castoramê Chorzowie w ramach programu „Majsterkowo”.

Celem zajêæ jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobra¼ni, rozwijanie umiejêtno¶ci manualnych, a tak¿e zwiêkszanie wiedzy i ¶wiadomo¶ci ekologicznej. Dzieci mia³y mo¿liwo¶æ pracy z drewnem i prawdziwymi narzêdziami. Pod okiem pracowników Castoramy i opiekunów siêgnê³y po deski, m³otki, gwo¼dzie, ¶rubki i ¶rubokrêty . W ci±gu 1,5 godziny ka¿de dziecko wykona³o karmniki dla ptaków. Na zakoñczenie zajêæ ka¿dy z uczestników otrzyma³ pami±tkowy dyplom oraz upominki od firmy. Zajêcia w Castoramie by³y bardzo udane, sprawi³y dzieciom wiele rado¶ci, a karmniki, które uczniowie wziêli do domów pomog± w opiece nad ptakami w zimie.

Dziêkujemy Castoramo !!!

Zdjêcia z imprezy pod poni¿szym linkiem: