Warsztaty w Castoramie - Motki w ruch!

20 padziernika klasa 2b wzia udzia w zajciach organizowanych przez Castoram Chorzowie w ramach programu „Majsterkowo”.

Celem zaj jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobrani, rozwijanie umiejtnoci manualnych, a take zwikszanie wiedzy i wiadomoci ekologicznej. Dzieci miay moliwo pracy z drewnem i prawdziwymi narzdziami. Pod okiem pracownikw Castoramy i opiekunw signy po deski, motki, gwodzie, rubki i rubokrty . W cigu 1,5 godziny kade dziecko wykonao karmniki dla ptakw. Na zakoczenie zaj kady z uczestnikw otrzyma pamitkowy dyplom oraz upominki od firmy. Zajcia w Castoramie byy bardzo udane, sprawiy dzieciom wiele radoci, a karmniki, ktre uczniowie wzili do domw pomog w opiece nad ptakami w zimie.

Dzikujemy Castoramo !!!

Zdjcia z imprezy pod poniszym linkiem: