I蔜O PLUSZOWEGO MISIA

..

i阾o Pluszowego Misia jest jednym z najsympatyczniejszych 秝i眛 st眃 obchody ju na sta砮 zago禼i硑 w naszej szkole. W tym roku obchodzili秏y to 秝i阾o bardzo hucznie, we wszystkich m硂dszych klasach.

Dla uczni體 klas pierwszych odby硂 si Spotkanie z „Bajkowym Misiem”, na kt髍ym dzieci mia硑 okazje nieco lepiej pozna puchatych bohater體 ksi笨ek i bajek. Misiem, kt髍y jako pierwszy pojawi硑 si tego dnia by Mi Uszatek, posta z ksi笨ek Czes砤wa Janczarskiego, a kt髍ego niekt髍e dzieci zna硑 r體nie z dobranocki. Nast阷nie pojawi砤 si os骲ka w nieprzemakalnym p砤szczu, czerwonym kapeluszu i kaloszach czyli bohater znanej ksi笨ki Michaela Bonda pt.„Mi zwany Paddington”. Uczniowie mieli okazj przypomnie sobie r體nie przygody Kubusia Puchatka. Ten w砤秐ie mi by postaci najch阾niej rysowana przez dzieci i w konkursie na rysunek ulubionego misia bezapelacyjnie wygra Kubu, kt髍y pojawi si na wi阫szo禼i prac, miedzy innymi na wyr罂nionych rysunkach Oliwii Grabarczyk, Wiktorii i Pauliny Rost oraz Amelii Gajdzik z klasy 1b.

Tak縠 w konkursie literackim dla klas III prym wi骴 Kubu Puchatek. Najciekawsze prace nale縜硑 do Kasi Przybylskiej(kl.3a), Agnieszki Walkiewicz (kl.3b) oraz Zuzi Siegert (kl.3a).

W klasach II odby si konkurs ze znajomo禼i lektury A.A. Milne „Kubu Puchatek”. Najlepsz znajomo禼i tej ksi笨ki i zdobywcami certyfikat體 zostali, z klasy 2a:Magdalena Skubacz i Martna Dobosz natomiast z klasy 2b:Karolina Kowolik, Micha Rduch i Bartosz Pardela.
Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy!!!

A. Tudzierz i M. Gondek

DSC_6306.JPG DSC_6307.JPG DSC_6308.JPG DSC_6309.JPG