WIZYTA W WARSZTATACH TERAPII ZAJ蔆IOWEJ TPD

27 grudnia klasa 2b zosta砤 zaproszona na zaj阠ia Warsztatów Terapii Zaj阠iowej TPD osób z upo秎edzeniem umys硂wym.

Uczniowie uczestniczyli w zaj阠iach ruchowych, artystycznych, muzycznych, kulinarnych w ró縩ych pracowniach. Wspólnie z podopiecznymi warsztatów upiekli pierniki, wykonali ozdobne ba硍anki, 秔iewali i muzykowali wraz ze wspania硑m zespo砮m TOLERANCJA, po鎤iczyli w sali rehabilitacji  oraz uczyli si j陑yka migowego.

Zaj阠ia zako馽zy硑 si s硂dkim pocz阺tunkiem – wspólnie przygotowane pierniki by硑 pyszne!!! To by硂 bardzo ciekawe i weso砮 spotkanie, dzi阫i któremu ka縟e dziecko zrozumia硂, co to jest tolerancja i teraz wie, jak zachowa si w towarzystwie osób niepe硁osprawnych.

Serdeczne podzi阫owania dla pracowników i uczestników Warsztatów Terapii Zaj阠iowej TPD, a szczególnie dla p. Jadwigi Luszczyk za zaproszenie i bardzo mi砮 przyj阠ie.