Wolontariat Kulig

Nasi wolontariusze z klasy 7as weszli w Nowy Rok bardzo intensywnie, prnie dziaali w miesicu styczniu. Oprócz odwiedzania Mieszkaców Domu Pomocy Spoecznej i spdzenia z nimi kilku chwil wolontariusze mog pochwali si doskona sztuk teatraln jak zagrali w Kociele Piotra i Pawa w niedziel na Mszy witej dla dzieci i modziey. T sam sztuk odegrali w Zakadzie Opiekuczo- Leczniczym dla osób starszych i schorowanych.

Dnia 30 stycznia wolontariusze z klasy 7as wraz z Mieszkacami Domu Pomocy Spoecznej w nagrod za swoje zaangaowanie w prac na rzecz osób niepenosprawnych zwiedzili Wis Czarne, mogli przejecha si zaprzgiem, zje wspólny posiek w góralskiej karczmie, a najciekawszym punktem wycieczki byy oryginalne i autorskie zjazdy na wasnych lizgaczach z okolicznych górek w Dolinie Biaej Wiseki.

Galeria ze zdjciami