Sze艣ciolatek w szkole

Wycieczka Klasy 3a do Centrum Edukacji Przeciwpo縜rowej.

Klasa 3 a wyruszy砤 na wycieczk do Centrum Edukacji Przeciwpo縜rowej w Chorzowie.

Uczniowie podczas zwiedzania CEP mieli mo縧iwo舵 zapoznania si z wszelkimi zagro縠niami, kt髍e na co dzie czyhaj w naszych domach i mog doprowadzi do po縜ru. Po przebytej 禼ie縞e edukacyjnej sk砤daj眂ej si z ogl眃ania realnych pokoi, 砤zienek, las體 zar體no przed po縜rem jak i po mogli zobaczy, jakie sutki maj niew砤禼iwe zachowania ludzi. Uwa縩e s硊chanie stra縜ka – przewodnika by硂 przydatne w drugiej, praktycznej cz甓ci zwiedzania. Cz甓 praktyczna pokaza砤 niewielki procent ci昕kiej pracy stra縜k體 gdzie uczniowie odbierali telefony z informacj o po縜rze, przekazywali je dyspozytorowi p蠹niej szybko przebierali si w kombinezony stra縜ckie i p阣zili do gaszenia po縜ru ulicami Chorzowa.

Wszystko jak najbardziej wirtualne, ale zaanga縪wanie dzieci jak najbardziej prawdziwe, co mo縩a zobaczy na poni縮zych zdj阠iach.