I REGIONALNY KONKURS PRZYRODNICZY

„PLANETA ZIEMIA- WODA”

W dniu 25.11.2014r.w Szkole Podstawowej nr1 w ¦wiêtoch³owicach odby³y siê eliminacje miejskie do pierwszego Regionalnego Konkursu Przyrodniczego „Planeta Ziemia- Woda”.
Do fina³u zakwalifikowa³y siê uczennice naszej szko³y: Emilia Kaszubska (I m),
Maja Bochenek (III m) i Zuzanna Bochenek (IVm).

W dniu 09.12.2014r. w Szkole Podstawowej nr 8 odby³ siê fina³ konkursu. W zmaganiach uczestniczyli zwyciêzcy eliminacji miejskich z Chorzowa, Siemianowic ¦l. i ¦wiêtoch³owic. Uczniowie rozwi±zywali test po³±czony z prezentacj± multimedialn±.
Uczennica naszej szko³y Emilia Kaszubska zajê³a I miejsce w I Regionalnym Konkursie „Planeta Ziemia- Woda”.

Uczniowie za czo³owe miejsca w mie¶cie i regionie otrzymali piêkne albumy, mapy i mapki puzzle oraz pami±tkowe dyplomy. Nasza szko³a otrzyma³a atlasy geograficzne ¶wiata i mapki puzzle.

Gratulujemy!

DSC06516.JPG SAM_5505.JPG