Sze艣ciolatek w szkole

BAL KARNAWAWY

Dnia 03.02.2016 r. w szkole, na pi阫nie przystrojonej sali odby砤 si zabawa karnawa硂wa, czyli bal przebiera馽體 w klasach m硂dszych i dyskoteka klas starszych.
Na balu, jak zwykle dopisa硑 wr罂ki, ksi昕niczki, tancerki, a w m阺kiej cz甓ci : spider’meni, piraci, rycerze Jedi. W秗骴 ksi昕niczek kr髄owa砤 Elsa, a rycerze musieli ust眕i miejsca dzielnemu R2-D2 (potocznie artuditu).
Atrakcjami balu by砤 loteryjka fantowa i sklepik z popcornem i napojami. Uczniowie za niewielka op砤t mogli losowa maskotki, w zale縩o禼i od upodoba malutkie lub ca砶iem spore Przytulanki. Wszystkie pluszaczki w mig znalaz硑 nowych w砤禼icieli.
W tym roku zabaw u秝ietni DJ, Wodzirej, pan Jacek Fischer. Jego muzyk i efekty specjalne: dymy, 秝iat砤 docenili te starsi uczniowie, kt髍zy 秝ietnie si bawili, w czwartek ju od rana pytali „kiedy znowu?”.

Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii

..