BAL KARNAWA£OWY

Dnia 03.02.2016 r. w szkole, na piêknie przystrojonej sali odby³a siê zabawa karnawa³owa, czyli bal przebierañców w klasach m³odszych i dyskoteka klas starszych.
Na balu, jak zwykle dopisa³y wró¿ki, ksiê¿niczki, tancerki, a w mêskiej czê¶ci : spider’meni, piraci, rycerze Jedi. W¶ród ksiê¿niczek królowa³a Elsa, a rycerze musieli ust±piæ miejsca dzielnemu R2-D2 (potocznie artuditu).
Atrakcjami balu by³a loteryjka fantowa i sklepik z popcornem i napojami. Uczniowie za niewielka op³at± mogli losowaæ maskotki, w zale¿no¶ci od upodobañ malutkie lub ca³kiem spore Przytulanki. Wszystkie pluszaczki w mig znalaz³y nowych w³a¶cicieli.
W tym roku zabawê u¶wietni³ DJ, Wodzirej, pan Jacek Fischer. Jego muzykê i efekty specjalne: dymy, ¶wiat³a docenili te¿ starsi uczniowie, którzy ¶wietnie siê bawili, w czwartek ju¿ od rana pytali „kiedy znowu?”.

Zapraszamy do zobaczenia naszej galerii