Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU ZŁOTEJ JESIENI.

21 stycznia Klub „Troskliwe Misie” odwiedził babcie i dziadków w Domu Złotej Jesieni na Lipinach. Uczniowie z klas pi±tych i szóstych, którzy należ± do klubu, zaprezentowali wiersze z okazji Dnia Babci i Dziadka, piosenki, które chętnie ¶piewaj± na zajęciach muzycznych, kawały dla rozweselenia, bajki po ¶l±sku, których pensjonariusze słuchali z ogromnym zainteresowaniem. Na dwa tygodnie przed planowanym spotkaniem z babciami i dziadkami uczniowie szkoły podstawowej wł±czyli się w akcję: „bransoletka dla babci i dziadka” i wykonali bransoletki z gumek, które ciesz± się ogromnym zainteresowaniem w¶ród dzieci i młodzieży. Każda babcia i dziadek dostali tak± biżuterię w przeróżnych kolorach, co chętnie prezentowali na zdjęciach. Uczennica klasy szóstej napisała dla uczestników spotkania wiersz i odczytała go. Dom Złotej Jesieni podarował uczniom worek słodyczy, które szybko rozeszły się w¶ród uczestników w drodze powrotnej do szkoły. Klub Troskliwe Misie już planuje i cieszy się na kolejne Spotkania w Domu Złotej Jesieni.

dzien__b_i_d_2.jpg dzien_b_i_d_3.jpg dzien_b_i_d_4.jpg dzien_babci_i_dziadka_1.jpg