PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Bardzo mia uroczysto miaa miejsce w dniu 11.04.2014 bibliotece SP2, a mianowicie PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Najpierw odbyo si przedstawienie, w ktrym starsi uczniowie wcieli si w role ksiek le potraktowanych przez dzieci. Pojawiy si ksiki podarte, z kartkami poplamionymi jedzeniem i penymi rnych plam, a take z brzydko pozaginanymi stronami. Bya nawet jedna strona z przyklejon gum do ucia! Nastpnie w bibliotece pojawili si bohaterowie, ktrzy uciekli z takich poniszczonych ksiek i uczniowie mieli za zadanie pomc im wrci do waciwej bani. Pierwszoklasici bezbdnie rozpoznali odpowiednie postaci, znali odpowiedz rwnie na inne zagadki zwizane z literatur. Po zapoznaniu si z regulaminem wszyscy uczniowie zostali uroczycie pasowani na czytelnika i odtd mog w peni korzysta z biblioteki szkolnej. Pierwszoklasici ochoczo skorzystali z moliwoci wypoyczania i kady dumnie dziery samodzielnie wybran przez siebie ksik.

Zapraszamy wszystkich uczniw SP2 do biblioteki szkolnej!!!

DSC06167.JPG DSC06174.JPG DSC06178.JPG DSC06190.JPG
DSC06194.JPG DSC06199.JPG DSC06218.JPG