PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Bardzo mi³a uroczysto¶æ mia³a miejsce w dniu 11.04.2014 bibliotece SP2, a mianowicie PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Najpierw odby³o siê przedstawienie, w którym starsi uczniowie wcieli siê w role ksi±¿ek ¼le potraktowanych przez dzieci. Pojawi³y siê ksi±¿ki podarte, z kartkami poplamionymi jedzeniem i pe³nymi ró¿nych plam, a tak¿e z brzydko pozaginanymi stronami. By³a nawet jedna strona z przyklejon± gum± do ¿ucia! Nastêpnie w bibliotece pojawili siê bohaterowie, którzy uciekli z takich poniszczonych ksi±¿ek i uczniowie mieli za zadanie pomóc im wróciæ do w³a¶ciwej ba¶ni. Pierwszoklasi¶ci bezb³êdnie rozpoznali odpowiednie postaci, znali odpowiedz równie¿ na inne zagadki zwi±zane z literatur±. Po zapoznaniu siê z regulaminem wszyscy uczniowie zostali uroczy¶cie pasowani na czytelnika i odt±d mog± w pe³ni korzystaæ z biblioteki szkolnej. Pierwszoklasi¶ci ochoczo skorzystali z mo¿liwo¶ci wypo¿yczania i ka¿dy dumnie dzier¿y³ samodzielnie wybran± przez siebie ksi±¿kê.

Zapraszamy wszystkich uczniów SP2 do biblioteki szkolnej!!!

DSC06167.JPG DSC06174.JPG DSC06178.JPG DSC06190.JPG
DSC06194.JPG DSC06199.JPG DSC06218.JPG