PIERWSZAKI PRZEDSZKOLAKOM

15 maja 2016 w Centrum Kultury ¦l±skiej na Zgodzie uczniowie ze wszystkich ¦wiêtoch³owickich Szkó³ Podstawowych prezentowali swoje zdolno¶ci aktorskie w ramach kampanii „Sze¶ciolatek ka¿dy wie w szkole wcale nie jest ¼le”.

Nasi najm³odsi uczniowie z klasy 1b i 1c równie¿ wyst±pili. Ich wystêp przygotowany przez p. Jolantê Gabry¶ i p. Annê ¦wiêty by³ barwny, po prostu wyj±tkowy, podbi³ serca widzów. Uczniowie w przedstawieniu pt. ”Witaminki” zaprezentowali siê wspaniale. Jednocze¶nie mo¿na by³o podziwiaæ zdjêcia z naszej szko³y oraz zobaczyæ filmik „Spacer po szkole.”

Jeste¶my bardzo dumni i zadowoleni z naszego wystêpu , dziêkujemy równie¿ rodzicom za przygotowanie piêknych strojów oraz po¶wiêcony czas.

ZDJÊCIA Z PRZEDSTAWIENIA W NASZEJ GALERII