UROCZYSTE ROZPOCZÊCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Tradycyjnie 1 wrze¶nia w naszej szkole rozpoczê³o siê uroczyste rozpoczêcie nowego roku szkolnego, którego to dokona³ Dyrektor Szko³y Marek Reich. W¶ród zaproszonych go¶ci pojawi³ siê Dyrektor Miejskiego Zarz±du O¶wiaty w ¦wiêtoch³owicach – Pani Karina Paw³owska. Natomiast akademiê z tej w³a¶nie okazji przygotowali uczniowie klasy 5as i 5b wraz z wychowawcami. Oprócz piosenek nawi±zuj±cych do okresu wakacyjnego, nie zapomniano o wierszach, informuj±cych o tym, co nale¿y robiæ, by nie dostawaæ s³abych ocen. Dziêki takiej „instrukcji” uczniowie otrzymali gar¶æ przydatnych wiadomo¶ci, co robiæ i jak siê przygotowywaæ do zajêæ i to jeszcze przed pierwszym dzwonkiem.

Po zakoñczonej uroczysto¶ci uczniowie przeszli ze swoimi wychowawcami do klas, by przywitaæ siê w nowym roku szkolnym oraz ustaliæ plan dzia³añ na kolejne dni.

S³awomir Wicik

,,