Sze艣ciolatek w szkole

UROCZYSTE ROZPOCZ蔆IE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Tradycyjnie 1 wrze秐ia w naszej szkole rozpocz瓿o si uroczyste rozpocz阠ie nowego roku szkolnego, kt髍ego to dokona Dyrektor Szko硑 Marek Reich. W秗骴 zaproszonych go禼i pojawi si Dyrektor Miejskiego Zarz眃u O秝iaty w i阾och硂wicach – Pani Karina Paw硂wska. Natomiast akademi z tej w砤秐ie okazji przygotowali uczniowie klasy 5as i 5b wraz z wychowawcami. Opr骳z piosenek nawi眤uj眂ych do okresu wakacyjnego, nie zapomniano o wierszach, informuj眂ych o tym, co nale縴 robi, by nie dostawa s砤bych ocen. Dzi阫i takiej „instrukcji” uczniowie otrzymali gar舵 przydatnych wiadomo禼i, co robi i jak si przygotowywa do zaj赕 i to jeszcze przed pierwszym dzwonkiem.

Po zako馽zonej uroczysto禼i uczniowie przeszli ze swoimi wychowawcami do klas, by przywita si w nowym roku szkolnym oraz ustali plan dzia砤 na kolejne dni.

S砤womir Wicik

,,