Sze艣ciolatek w szkole

KONKURSY Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA - WYNIKI

Z okazji Dnia Pluszowego Misia odby硑 si dwa konkursy: ze znajomo禼i ksi笨ki A.A. Milne „Kubu Puchatek” oraz literacko- plastyczny na portret misia wraz z uzasadnieniem.

O ile konkurs ze znajomo禼i ksi笨ki A.A. Milne „Kubu Puchatek” zosta rozstrzygni阾y b硑skawicznie- najwi阫sz wiedza wykaza si Marcin Malinowski z klasy 2c, o tyle literacko- plastyczny na portret misia nastr阠zy du縪 problem體 szanownej komisji. Dostarczono bowiem tak wiele doskona硑ch prac, 縠 dopiero po burzliwych dyskusjach wy硂niono zwyci陑c體.

Zdaniem jury na wyr罂nienie zas硊縴硑 prace:

· W kategorii klas I: Antosi Molaty z kl. 1a, Szymona Pasji i Franciszka Guzowskiego z kl. 1b oraz Marysi Spetruk z kl. 1c
· W kategorii klas II i III: Ani Barciagi z kl. 2c, Maji Werner, Maji Seku硑  i kasza Krasonia z kl. 2b oraz Julii Florjan z kl. 3c

Gratulujemy!!!
Wszystkim uczestnikom konkurs體 dzi阫ujemy i zapraszamy w przysz硑m roku!!!