KONKURSY Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA - WYNIKI

Z okazji Dnia Pluszowego Misia odby³y siê dwa konkursy: ze znajomo¶ci ksi±¿ki A.A. Milne „Kubu¶ Puchatek” oraz literacko- plastyczny na portret misia wraz z uzasadnieniem.

O ile konkurs ze znajomo¶ci ksi±¿ki A.A. Milne „Kubu¶ Puchatek” zosta³ rozstrzygniêty b³yskawicznie- najwiêksz± wiedza wykaza³ siê Marcin Malinowski z klasy 2c, o tyle literacko- plastyczny na portret misia nastrêczy³ du¿o problemów szanownej komisji. Dostarczono bowiem tak wiele doskona³ych prac, ¿e dopiero po burzliwych dyskusjach wy³oniono zwyciêzców.

Zdaniem jury na wyró¿nienie zas³u¿y³y prace:

· W kategorii klas I: Antosi Molaty z kl. 1a, Szymona Pasji i Franciszka Guzowskiego z kl. 1b oraz Marysi Spetruk z kl. 1c
· W kategorii klas II i III: Ani Barciagi z kl. 2c, Maji Werner, Maji Seku³y  i £ukasza Krasonia z kl. 2b oraz Julii Florjan z kl. 3c

Gratulujemy!!!
Wszystkim uczestnikom konkursów dziêkujemy i zapraszamy w przysz³ym roku!!!