SPARTAKIADA KLAS TRZECICH
Dzikujemy starszym koleankom i kolegom za wspania zabaw!
Dnia 14 kwietnia uczniowie klasy siatkarskiej witochowickiego I Liceum Oglnoksztaccego wraz z nauczycielk wychowania fizycznego zaprosili nas – uczniw klasy 3a i 3b do swojej szkoy i zorganizowali dla nas Spartakiad. Abymy si wsplnie poznali i dobrze poczuli, na pocztku zaproponowali nam wsplne zabawy, a nastpnie podzielili nas na cztery zespoy, w ktrych wzilimy udzia w wycigach rzdw. Z duym zaangaowaniem i humorem licealici pomagali nam i organizowali kolejne ciekawe konkurencje. wietnie si bawilimy, staralimy si bardzo aktywnie uczestniczy we wszystkich zawodach i o atmosfer zdrowej sportowej rywalizacji. Kady uczestnik spartakiady dosta dyplom i zosta nagrodzony upominkami. A po zawodach zaproszono nas na poczstunek.

Jestemy bardzo zadowoleni ze wsplnie spdzonego czasu. Dzikujemy i czekamy na kolejne zaproszenie.
Uczniowie klas 3a i 3b z wychowawcami

..