SPARTAKIADA KLAS TRZECICH
Dziêkujemy starszym kole¿ankom i kolegom za wspania³± zabawê!
Dnia 14 kwietnia uczniowie klasy siatkarskiej ¶wiêtoch³owickiego I Liceum Ogólnokszta³c±cego wraz z nauczycielk± wychowania fizycznego zaprosili nas – uczniów klasy 3a i 3b do swojej szko³y i zorganizowali dla nas Spartakiadê. Aby¶my siê wspólnie poznali i dobrze poczuli, na pocz±tku zaproponowali nam wspólne zabawy, a nastêpnie podzielili nas na cztery zespo³y, w których wziêli¶my udzia³ w wy¶cigach rzêdów. Z du¿ym zaanga¿owaniem i humorem liceali¶ci pomagali nam i organizowali kolejne ciekawe konkurencje. ¦wietnie siê bawili¶my, starali¶my siê bardzo aktywnie uczestniczyæ we wszystkich zawodach i o atmosferê zdrowej sportowej rywalizacji. Ka¿dy uczestnik spartakiady dosta³ dyplom i zosta³ nagrodzony upominkami. A po zawodach zaproszono nas na poczêstunek.

Jeste¶my bardzo zadowoleni ze wspólnie spêdzonego czasu. Dziêkujemy i czekamy na kolejne zaproszenie.
Uczniowie klas 3a i 3b z wychowawcami

Relacja na stronie