WYCIECZKI KLASY 3C

Wycieczka do Lenego Parku Niespodzianek klasy 3c.
9 padziernika b.r. pojechalimy do Ustronia, do Lenego Parku Niespodzianek. Mimo, i pogoda nas nie rozpieszczaa (na co wszyscy bylimy przygotowani), spdzilimy bardzo mio i ciekawie dzie. Po przyjedzie bralimy udzia w pokazie lotw ptakw drapienych oraz pokazie lotw sw. Mielimy okazj z bliska obserwowa te pikne ptaki, oraz wysucha wielu cennych i ciekawych informacji na ich temat. Nasza wycieczka odbywaa si w lesie, wic mielimy moliwo podziwia jego faun i flor. cieka edukacyjna bya bardzo ciekawa, a zwierzta towarzyszyy nam przez cay czas naszego pobytu w parku! Zarwno bardzo blisko nas, jak i bezpiecznie w klatkach.  Na koniec pobawilimy si na placu zabaw, i weseli (troch zmczeni) wrcilimy do domu.

Spora cz uczniw zapowiedziaa, e wrci do Lenego Parku Niespodzianek.

KLASA 3 c LUBI CASTORAME!

Pod koniec wrzenia mielimy okazj uczestniczy w warsztatach „Majsterkowo”, organizowanych przez Castorame, w Chorzowie. Tematem naszych zaj byo drewno.
Wykonalimy karmniki dla ptakw. Kady samodzielnie, lub z niewielk pomoc mierzy, wkrca, przybija, po to, aby osign efekt kocowy. Z duym zaangaowaniem, korzystajc z pomocy pani Ani i pana Arka wykonywalimy swoje zadania. Cieszymy si, e poradzilimy sobie z kadym etapem budowania, zabierajc swoje dzieo do domu.

Na zakoczenie zaj kady z uczestnikw otrzyma pamitkowy dyplom oraz upominki od Organizatora. Przygoda z Castoram bardzo nam si podobaa! Karmniki, oczywicie zostan wykorzystane, i posu ptaszkom tej zimy!

..

ZDJCIA Z WYDARZE MONA ZOBACZY W GALERII 3C