WYCIECZKI KLASY 3C

Wycieczka do Le¶nego Parku Niespodzianek klasy 3c.
9 pa¼dziernika b.r. pojechali¶my do Ustronia, do Le¶nego Parku Niespodzianek. Mimo, i¿ pogoda nas nie rozpieszcza³a (na co wszyscy byli¶my przygotowani), spêdzili¶my bardzo mi³o i ciekawie dzieñ. Po przyje¼dzie brali¶my udzia³ w pokazie lotów ptaków drapie¿nych oraz pokazie lotów sów. Mieli¶my okazjê z bliska obserwowaæ te piêkne ptaki, oraz wys³uchaæ wielu cennych i ciekawych informacji na ich temat. Nasza wycieczka odbywa³a siê w lesie, wiêc mieli¶my mo¿liwo¶æ podziwiaæ jego faunê i florê. ¦cie¿ka edukacyjna by³a bardzo ciekawa, a zwierzêta towarzyszy³y nam przez ca³y czas naszego pobytu w parku! Zarówno bardzo blisko nas, jak i bezpiecznie w klatkach.  Na koniec pobawili¶my siê na placu zabaw, i weseli (trochê zmêczeni) wrócili¶my do domu.

Spora czê¶æ uczniów zapowiedzia³a, ¿e wróci do Le¶nego Parku Niespodzianek.

KLASA 3 c LUBI CASTORAME!

Pod koniec wrze¶nia mieli¶my okazjê uczestniczyæ w warsztatach „Majsterkowo”, organizowanych przez Castorame, w Chorzowie. Tematem naszych zajêæ by³o drewno.
Wykonali¶my karmniki dla ptaków. Ka¿dy samodzielnie, lub z niewielk± pomoc± mierzy³, wkrêca³, przybija³, po to, aby osi±gn±æ efekt koñcowy. Z du¿ym zaanga¿owaniem, korzystaj±c z pomocy pani Ani i pana Arka wykonywali¶my swoje zadania. Cieszymy siê, ¿e poradzili¶my sobie z ka¿dym etapem budowania, zabieraj±c swoje dzie³o do domu.

Na zakoñczenie zajêæ ka¿dy z uczestników otrzyma³ pami±tkowy dyplom oraz upominki od Organizatora. Przygoda z Castoram± bardzo nam siê podoba³a! Karmniki, oczywi¶cie zostan± wykorzystane, i pos³u¿± ptaszkom tej zimy!

ZDJÊCIA Z WYDARZEÑ MO¯NA ZOBACZYÆ W GALERII 3C