bip
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
Strona g³Ăłwna
aktualnosci
wydarzenia
wydarzenia
wydarzenia
osiągnięcia uczniów
Informacje Dla uczniĂłw
Informacje Dla rodzicow
świetlica
Biblioteka
Psycholog i Pedagog
Logopeda
facebook
aktualnosci
arch
arch
arch
arch
arch
arch
arch

Dzień Edukacji Narodowej

 

13.10.2017r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
 
Uczniowie z klasy 4c oraz 7b wraz z pomocą nauczycieli Katarzyny Książko oraz Agnieszki Paterek przygotowali niezwykle zabawny występ przedstawiający zawód nauczyciela. Śmiechu było co niemiara :) Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie świetnie się bawili. Zaproszeni goście mogli także wysłuchać repertuaru muzycznego w wykonaniu klasy 4c. Wielkie brawa dla młodych artystów i ich talentu aktorskiego oraz muzycznego. 
 
 
Po występach uczniów już zgodnie z tradycją Rada Rodziców złożyła pracownikom szkoły życzenia sukcesów i satysfakcji oraz przekazała w upominku zestaw książek przeznaczonych do szkolnej biblioteki. Dziękujemy serdecznie! O życzeniach dla nauczycieli i pracowników szkoły nie zapomniał również Szkolny Samorząd Uczniowski, życząc im wszystkiego najlepszegoi w dniu ich święta i przekazując drobne upominki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. 
 
 
 Dziękujemy szczególnie pani Gwóźdż i pani Krawczyk za zaangażowanie i pomoc w organizacji wczorajszego święta.

 

 

Galeria ze zdjęciami

https://photos.google.com/share/AF1QipMd7A3Eak3nOf1gSh0vTR2anlk_laoLPrkq9SsZQ7dwEzDXZfVF2Fwmj-MVkgjdOg?key=VjdCbE51UG02NnJpdE5oRWhPY0tDVnhOOE5jd0FB&hl=pl

 

 

 

 


SZKO£A PODSTAWOWA NR 2

e-mail:     sp2swiet@interia.pl