PODSUMOWANIE SEMESTRU NA APELU

Podczas ostatniego apelu nadszed³ czas na podsumowanie systemu motywacyjnego zarówno w klasach m³odszych jak i starszych. Poznali¶my kolejne sukcesy sportowe tym razem naszych uczennic w turnieju tenisa sto³owego. Zosta³a podsumowana zbiórka Grosików dla Samsona. Przedstawiono nam równie¿ dzia³ania Rady Wolontariatu, która od wrze¶nia dzia³a w naszej szkole. Wolontariusze wziêli udzia³ w dwóch koncertach w Domu Pomocy Spo³ecznej w ¦wiêtoch³owicach. Samorz±d Uczniowski rozpocz±³ tegoroczn± edycjê zadañ Ligii Klasowej. Na ka¿dy miesi±c zosta³o opracowane jedno zadanie i przedstawiciele klas zg³aszaj± swoj± chêæ w wykonaniu zadania. Po ka¿dym zadaniu klasie zostaj± przyznane punkty. Podsumowanie koñcowe nast±pi w czerwcu i wtedy klasa z najwiêksz± liczb± punktów otrzyma nagrodê SU. Pierwszym zadaniem by³o stworzenie kreatywnej fryzury. Pomys³owo¶ci i kreatywno¶ci na pewno nie zabrak³o naszym uczniom.

Podsumowanie systemu motywacyjnego w klasach I-III- uczniowie z najwiêksz± liczb± zdobytych punktów to:

Klasa 1a-Julia Pi³ot, Natalia Mitkowska, Lena Malinowska, Rados³aw Ulidowicz Klasa 1b- Nadia Kerlin, Kacper Wolny, Mateusz Wêglarczyk, Julia Moroñ, Weronika Bernacka

Klasa 2 a- Nadia Mol, Justyna Gó¼d¼, Monika Panek, Nikola Pielok

Klasa 3a- Wiktor Osica, Emilia Globisz, Oliwia Matera, Antonina Molata, Wiktor Czerwiñski

Klasa 3b- Aurelia Kucia, Kinga Masloñ, Julia Biszczanik, Micha³ Gajdzik, Szymon Pasja

Klasa 3c- Maria Spetruk, Paulina Jok¶, Wiktoria Zagalska, Daria Pañczyk, Zuzanna Papoñ, Violetta Jednicka, Mateusz Romanek

W klasach 4-7 zwyciêzcami za najwiêksz± ilo¶æ pochwa³ zosta³y klasy 4b i 7 as.

Klasy otrzyma³y dyplom i nagrodê niespodziankê.

Turniej tenisa sto³owego- II miejsce zajê³y: Gajdzik Amelia, Morys Julia, Mainka Marta

Podczas zbiórki „Grosiki dla Samsona” uda³o siê zebraæ 1119.10 z³. Najbardziej zaanga¿owana w zbiórkê by³a klasa 1b, która zosta³a nagrodzona s³odk± niespodziank±.

Galeria ze zdjêciami