Rejenowy Konkurs Piosenki ¦wi±tecznej w Jêzyku Angielskim

W ¶rodê 7.12.2016 nasi uczniowie wziêli udzia³ w Rejonowym Konkursie Piosenki ¦wi±tecznej w Jêzyku Angielskim, jaki odby³ siê w Miejskim Domu Kultury w ¦wiêtoch³owicach.

Uczniowie Oliwia Sad³owska i Jakub Pastuszka z 3c zaprezentowali piosenkê "Santa Claus is coming to town", natomiast Karolina Kowolik i Bartosz Pradela z 6a-s za¶piewali "Merry Christmas everyone"

Obydwie dru¿yny by³y ¶wietnie przygotowane i radzi³y sobie fantastycznie na scenie. Nasi uczniowie bardzo dobrze za¶piewali wybrane przez siebie utwory, a swoje wystêpy udoskonalili dodatkowymi ruchami zgodnymi ze s³owami piosenki.
Jury by³o zachwycone wszystkimi wystêpami, a wystêp dru¿yny z klasy 6a-s wyró¿niono przyznaj±c im II miejsce :)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdy¿ wystêpy obydwu par dostarczy³y nam sporo emocji i da³y powody do dumy.
Brawo Wy!! :)
Zdjêcia z konkursu poni¿ej :