Sze艣ciolatek w szkole

Rejenowy Konkurs Piosenki i眛ecznej w J陑yku Angielskim

W 秗od 7.12.2016 nasi uczniowie wzi阬i udzia w Rejonowym Konkursie Piosenki i眛ecznej w J陑yku Angielskim, jaki odby si w Miejskim Domu Kultury w i阾och硂wicach.

Uczniowie Oliwia Sad硂wska i Jakub Pastuszka z 3c zaprezentowali piosenk "Santa Claus is coming to town", natomiast Karolina Kowolik i Bartosz Pradela z 6a-s za秔iewali "Merry Christmas everyone"

Obydwie dru縴ny by硑 秝ietnie przygotowane i radzi硑 sobie fantastycznie na scenie. Nasi uczniowie bardzo dobrze za秔iewali wybrane przez siebie utwory, a swoje wyst阷y udoskonalili dodatkowymi ruchami zgodnymi ze s硂wami piosenki.
Jury by硂 zachwycone wszystkimi wyst阷ami, a wyst阷 dru縴ny z klasy 6a-s wyr罂niono przyznaj眂 im II miejsce :)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, gdy wyst阷y obydwu par dostarczy硑 nam sporo emocji i da硑 powody do dumy.
Brawo Wy!! :)
Zdj阠ia z konkursu poni縠j :