Rok szkolny zosta oficjalnie rozpoczty !!!

4 wrzenia w naszej szkole odbyo si uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2017/2018.

Najpierw nowy rok szkolny powitali uczniowie klas I – III. By to wyjtkowy dzie zwaszcza dla pierwszoklasistw, ktrzy pierwszy raz wkroczyli jako uczniowie do naszej szkoy. Klasa II wraz z wychowawc przygotowaa program artystyczny. Uczniw, rodzicw i nauczycieli, a take gocia wiceprzewodniczcego Rady Miasta Jerzego Migonia, przywita dyrektor Marek Reich, ktry przedstawi najwaniejsze informacje dotyczce nowego roku szkolnego. Nastpnie na sali gimnastycznej zebrali si uczniowie klas IV – VII. Oni rwnie zostali powitani przez dyrektora szkoy. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas V i ich wychowawcy. W drugiej czci naszej uroczystoci mielimy przyjemno goci II zastpc Prezydenta Miasta witochowice Stanisawa Kormana.

Rok szkolny zosta oficjalnie rozpoczty i wszyscy rozpoczli go peni optymizmu i zapau do pracy i nauki.

Galeria ze zdjciami