Rok szkolny zosta³ oficjalnie rozpoczêty !!!

4 wrze¶nia w naszej szkole odby³o siê uroczyste rozpoczêcie roku szkolnego 2017/2018.

Najpierw nowy rok szkolny powitali uczniowie klas I – III. By³ to wyj±tkowy dzieñ zw³aszcza dla pierwszoklasistów, którzy pierwszy raz wkroczyli jako uczniowie do naszej szko³y. Klasa II wraz z wychowawc± przygotowa³a program artystyczny. Uczniów, rodziców i nauczycieli, a tak¿e go¶cia wiceprzewodnicz±cego Rady Miasta Jerzego Migonia, przywita³ dyrektor Marek Reich, który przedstawi³ najwa¿niejsze informacje dotycz±ce nowego roku szkolnego. Nastêpnie na sali gimnastycznej zebrali siê uczniowie klas IV – VII. Oni równie¿ zostali powitani przez dyrektora szko³y. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas V i ich wychowawcy. W drugiej czê¶ci naszej uroczysto¶ci mieli¶my przyjemno¶æ go¶ciæ II zastêpcê Prezydenta Miasta ¦wiêtoch³owice Stanis³awa Kormana.

Rok szkolny zosta³ oficjalnie rozpoczêty i wszyscy rozpoczêli go pe³ni optymizmu i zapa³u do pracy i nauki.

Galeria ze zdjêciami