Strona g³Ăłwna
Informacje Dla uczniĂłw

Zrozumieć  słowo TOLERANCJA

7 grudnia klasa 2b została zaproszona na zajęcia Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD osób z upo¶ledzeniem umysłowym.

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach artystycznych, muzycznych, kulinarnych w różnych pracowniach. Wspólnie z podopiecznymi warsztatów przygotowali ozdoby i stroiki ¶wi±teczne, upiekli pierniki, ¶piewali i muzykowali wraz ze wspaniałym zespołem TOLERANCJA.

Zajęcia zakończyły się słodkim poczęstunkiem – wspólnie przygotowane pierniki były pyszne!!! To było bardzo ciekawe i wesołe spotkanie, dzięki któremu każde dziecko zrozumiało, co to jest tolerancja i teraz wie, jak zachować się w towarzystwie osób niepełnosprawnych.

Serdeczne podziękowania dla pracowników i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD, a szczególnie dla p. Jadwigi Luszczyk za zaproszenie i bardzo miłe przyjęcie.

Zdjęcia z Warsztatów poniżej